Koszykówka

Wydawnictwo: Dragon
978-83-62521-49-4
sport
Jusia

Niniejsza książka prezentuje historię tej dyscypliny sportowej począwszy od 1908 r., gdy w Polsce pojawiły się pierwsze wzmianki o koszykówce. Ale to nie wszystko... Laik, młody pasjonat czy nawet dorosły – każdy, kto pierwszy raz weźmie do ręki piłkę do koszykówki marzy, by stać się najlepszym koszykarzem. Jednak, by marzenia się urzeczywistniły, potrzeba wielu godzin pracy, ćwiczeń i ciężkiego treningu. Każdy ma szansę wejść na szczyt i stać się mistrzem koszykarskich parkietów – warto pamiętać, że nawet Michael Jordan lub Marcin Gortat zaczynali kiedyś od pierwszego trafienia do kosza zawieszonego gdzieś na podwórkowej tablicy. Na początek jednak proponujemy przygotować się teoretycznie, poznać zasady gry, techniki defensywy i ofensywy oraz warunki dobrego treningu przedstawione w rozdziałach tej książki.

źródło opisu: http://wydawnictwo-dragon.pl/product/159

źródło okładki: http://wydawnictwo-dragon.pl/product/159