Siatkówka

Wydawnictwo: Dragon
978-83-61582-53-3
sport

Latająca piłka, dłoniówka, przebijanka lub po prostu siatkówka stała się w naszym kraju sportem narodowym, który chętnie jest uprawiany przez ludzi w każdym wieku. Dlatego też zachęcamy każdego do spróbowania własnych sił w tym fascynującym sporcie. Jednak przygodę z siatkówką proponujemy rozpocząć od zapoznania się z tajnikami tego sportu, zasadami gry, a także rolami graczy na parkiecie omawianymi w rozdziałach prezentowanej książki.

źródło opisu: http://wydawnictwo-dragon.pl/product/160

źródło okładki: http://wydawnictwo-dragon.pl/product/160