Męski punkt widzenia

Tłumaczenie: Alicja Dobrzańska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Harlequin Medical Romance". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Harlequin
Taken for granted
doktor, rodzina, uczucia, praca
Dorota_1988

Doktor Sam Alexander nie mógł pojąć, dlaczego jego żona nie czuje się szczęśliwa. Przecież ciężko pracował, by miała wszystko, czego zapragnie - piękny dom, dwoje udanych dzieci, a na głowie tylko domowe obowiązki - pranie, sprzątanie, gotowanie. Co prawda kiedyś Sally była dobrze zapowiadającym się lekarzem, ale... No dobrze, skoro tak jej źle i pragnie wrócić do pracy w zawodzie, on z przyjemnością odpocznie, wyręczając ją z domowych obowiązków.

ewka | 2015-07-03
Aria | 2015-05-30