Okładka książki Piękny człowiek

Piękny człowiek

Autor:
Książka jest przypisana do serii/cyklu "1". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
wydawnictwo
Ośrodek Samorozwoju i Doskonalenia Umysłu CRYSTAL
83-921798-1-1
droga serca, serce, przebudzenie, raj, piękno,
typ
papier
0 (0 ocen i 0 opinii)

Opis książki

"Piękny człowiek", to niezywkła powieść o każdym z nas, dotykająca najczulszych miejsc. Coś nam się zaczyna przypominać, coś powraca z odległych czasów. Z bijącym sercem śledzimy przedziwne losy Gorana, bo treść pełna symboli, obrazów i szerszej percepcji pozwala na zrozumienie samego siebie. Przeistaczamy się wraz z bohaterem. To opowieść o uczuciach i o tym, że dla nich nie ma nic niemożliwego...

To opowieść o uczuciach i o tym, że dla nich nie ma nic niemożliwego. Czyta się ją z wypiekami na twarzy, bo dociera głęboko i dokonuje wielkiej przemiany, polegającej na stanięciu ze sobą twarzą w twarz i spojrzeniu sobie w oczy. Spotkanie ze sobą to wielka chwila osiągana jedynie przez śmiałych ludzi.

Na kartach powieści spotykamy się więc ze sobą, z własnymi lękami i jakże odległymi wspomnieniami. Zanurzamy się w najczarniejszą głębię wiedzy o sobie, ale to wszystko oczyszcza nas, umacnia i powoduje, że rodzi się w czytelniku Piękny Człowiek.

źródło opisu: http://www.pieknyczlowiek.cba.pl/

źródło okładki: http://www.pieknyczlowiek.cba.pl/