Encyklopedia polskiego Reggae i Ska

978-83-913108-3-0
Encyklopedia, Reggae, Ska
muzyka
Monika Kozieł

Encyklopedia Polskiego Reggae i Ska to kontynuacja wydanej w 2004 roku Encyklopedii Polskiego Reggae. Tym razem jednak dzieło będzie znacznie okazalsze od debiutu. II wydanie, w twardej oprawie, wzbogacone o muzykę ska, zajmuje prawie 600 stron, będzie zawierało mnóstwo unikalnych zdjęć i innych ilustracji. Książka będzie opatrzona wstępem i posłowiem znanych polskich muzyków. W wydawnictwie...

Książka będzie opatrzona wstępem i posłowiem znanych polskich muzyków. W wydawnictwie znajdzie się ponad osiemset haseł dotyczących polskich zespołów, muzyków, festiwali, czy wydarzeń. Encyklopedia będzie stanowiła najpoważniejsze kompendium wiedzy o polskim reggae i ska oraz będzie niewątpliwie najważniejszym muzycznym wydawnictwem tego roku.

Wydawnictwu będą patronowały m.in. miasta w których odbywają się największe festiwale muzyki reggae.
I wydanie Encyklopedii Polskiego Reggae rozeszło się w 4 tysiącach egzemplarzy. Nakład jest całkowicie wyczerpany, a na pojedyncze egzemplarze można zdobyć tylko na aukcjach internetowych.

źródło opisu: wsm.serpent.pl

źródło okładki: wsm.serpent.pl