Karolka Karotka i zaginiony kucyk

Tłumaczenie: Anna Pawlik
Wydawnictwo: Zielona Sowa
Karo Karotte und das verschwundene Pony

Karolka jest zazdrosna. Esther może jechać na ferie do stadniny, a Karolka musi jechać do babci. Kto zna Karolkę, ten wie, że tak łatwo nie daje za wygraną. I rzeczywiście... dwa dni później Karolka była już w stadninie. Bardzo się jednak zdziwiła, kiedy oprócz niej pojawiły się tam jej wszystkie przyjaciółki. To na pewno będą ciekawe ferie! A najważniejsze: kto wygra w zawodach kucyków?

Bestsellerowa książka ulubionego i nagradzanego niemieckiego autora prozy dla dzieci i młodzieży, Christiana Bienieka, jedna z cyklu opowieści o przygodach rudowłosej i rezolutnej Karolki Karotki i jej przyjaciółek. Sympatyczne i pełne żartów historie, z kolorowymi ilustracjami Irmgard Paule, już wkrótce zdobędą serca nie tylko dziewczynek.

źródło opisu: Zielona Sowa, 2006

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Irmina | 2014-02-03

Jedna z najbardziej ulubionych książek dzieciństwa! Niezapomniana i przeczytana niezliczoną ilość razy! :)

zalciaa | 2012-12-28

Czytałam tą książkę za czasów wczesnej podstawówki i pamiętam, że niezmiernie mi się podobała! Mam do dziś kilka Karolek Karotek ;)

Elena | 2016-08-29
MrocznaKosiarka | 2016-03-18