Pączki, bolączki i dramaty księżniczki

Tłumaczenie: Anna Błasiak
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Niezwykły dziennik Betsaby Klarysy de Trop". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Akapit Press
978-83-616-3526-0
Młodzież, dzieci
SillyGirl

W swoim Trzecim Zjawiskowym Dzienniku Pączki, bolączki i dramaty księżniczki Betsaba Klarysa de Trop wybiera się na obóz aktorski Dramaramy, o którym zawsze marzyła gdzie rodzą się gwiazdy i gdzie sława może rozpocząć się od każdego następnego ujęcia. Ale tym razem to będzie prawdziwie gwiazdorski i orrorskiobóz: przyjaciele stają się wrogami, a końcowe przedstawienie dosłownie wywraca wszystko do góry nogami.Pokochacie przezabawny świat Betsaby z jego fascynującymi i wzruszającymi historiami.

kamyk576 | 2014-01-01

Pamiętam, że czytałam ją gdy miałam może 10 lat...
Bardzo mi się podobała , a książkę poleciła mi przyjaciółka Eliza.
Polecam! :)

Halina | 2011-12-29
Przeczytana: wrzesień 2011

Druga część pamiętnika Betsaby Klarysy de Trop, tak jak pierwsza część, bardzo mnie rozbawiła. Styl pisania i opis wydarzeń naprawdę brzmiał "Betsabowo" i choć miałam inny pogląd na sprawy, byłam zadowolona, że mogę tak dokładnie poznać punkt widzenia głównej bohaterki. Sądzę, że książka, choć przeznaczona dla młodszych czytelników, jest w stanie zadowolić też starsze mole książkowe.

martad | 2013-08-15

Fajna książka o Betsabie,córce znanej pisarki. Betsaba dostaje się razem ze swoją przyjaciółką na wielki obóz Dramaramy. Przyjaciółka Betsaby nie może jednak pojechać i namawia Betsabę aby pojechała sama.
Polecam :)

Alexxx | 2013-02-18
Przeczytana: 2012 rok

Zabawny dziennik ,który bardzo szybko się czyta.

Hojna123 | 2014-04-07

Fajne. Nawet całkiem całkiem .

Madeline_Jefris | 2016-03-24
książkowe_zacisze | 2016-02-22