Smrodek i niesamowita międzygalaktyczna szczękołamka

Wydawnictwo: Egmont Polska
Stink and The Incredible Super-Galactic Jawbreaker
83-237-1913-6
dla dzieci, śmieszne,
Poetyka

Smrodek Humorek kupił największą na świecie szczękołamkę i postanowił żuć ją, dopóki nie złamie sobie szczęki. Szczękołamka nie spełniła jednak swego zadania, więć Smrodek napisał list ze skargą do jej producenta. W odpowiedzi na niego otrzymał pięciokilową przesyłkę, zawierającą pudło pełne szczękołamek! Wkrótce zdobywanie tą drogą za darmo różnych towarów zaczęło go tak bardzo pochłaniać, że przegapił pewną kopertę, leżącą na stosie listów.

gabrysia | 2012-10-05
Przeczytana: 14 września 2012

Bardzo,bardzo wciąga zwłaszcza na początku .Jest zabawna , momentami rozbawiła mnie do łez.Ma w sobie wiele elementów ,które zaliczają się do bardzo dziecinnych i błahostka staje się problemem.Naprawdę polecam.

Karolina | 2011-07-20

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

nie zabardzo

Lukasz Sadowski | 2017-03-08