Switch

Wydawnictwo: Powergraph

Marvin wciąż rozmyśla. O gwiazdach, o życiu, no i oczywiście o dziewczynach. Jak każdy Do czasu, gdy SWITCH! i znajduje się w ciele swojego nauczyciela historii.

Lilianne | 2011-03-10

Książkę tą czytałam dobrych kilka lat temu i szczerze mówiąc nie wszystko z niej już pamiętam (jakoś nie zapadła mi w pamięć), a o jej istnieniu przypomniałam sobie, gdy gdzieś przy okazji zobaczyłam okładkę i poznałam tytuł.

W pamięci zachowały się momenty, które mnie rozbawiły i ogólny zarys fabuły. Książka bez rewelacji, moim zdaniem, ale opiera się na ciekawym pomyśle i czyta się ją bardzo szybko i łatwo. Monetami drażni, ale takich momentów nie ma wiele. Nie można się jednak spodziewać Bóg wie czego.

Lena | 2010-09-25

Książka sama w sobie całkiem niezła ale głowny bohater (nie wiedzieć czemu) strasznie mnie wkurzał.

Minne May | 2013-01-23
Przeczytana: 23 stycznia 2013

Marvin to chłopak, który często myśli, że coś jest nieważne. Ot tak, po prostu. Pewnego dnia siedząc na parapecie zastanawia się, co teraz czuje jego nauczyciel, który siedzi w kawiarni pod Marvinem. I nagle switch! jest w jego ciele!
Jak zwykle doszukałam się drugiego dna: mianowicie, trzeba uważać na to, co się myśli i kim się jest i patrzeć na innych ze zrozumieniem.

Mayka | 2010-10-30

Książka ciekawa...nieco zakręcona. Jedna osoba, ale wiele osób... I wgl wpaść na taki pomysł gratulacje dla autora! Książka super !; p

Tiger | 2011-06-19
Przeczytana: 17 czerwca 2011

Według mnie świetne!! Przeczytałam w pare godzin. Polecam!

Martyna | 2013-03-30
Przeczytana: 30 marca 2013

Fajna, lekka i przyjemna o dość pomysłowej fabule.
Nastoletni Marvin do tej pory chodził z głową w chmurach, zastanawiał się nad sensem życia i nie zwracał uwagi na problemy przyjaciół, znajomych. Oddalił się od wszystkich. Po prostu tego nie dostrzegał.
I nagle... switch! Wylądował w ciele pana od historii. A co zrobić, gdy ma się mnóstwo pieniędzy, wielką willę, kilka kochanek i klasy w których musi codziennie nauczać? Zapowiada się ciekawie, zwłaszcza, że trafi także w ciało koleżanki, jej przyjaciółki i w ciało animowanego bohatera komiksów!!!
Czy w tym szaleństwie Marvin odnajdzie siebie? Z pewnością dużo wyniesie z tych zdarzeń. Polecam!

Wiktoria | 2010-07-29

Średnia na początku, trochę skomplikowana.;) I ten język Marvina (głownego bohatera)... taki chaotyczny nieco..:]

Filemona | 2011-09-18

Jedna z ciekawszych książek tego typu, jakie wpadły mi w ręce.

inusuall | 2016-03-13

Lekka i przyjemna, na nudny wieczór może być.