Amor na wakacjach

Wydawnictwo: Zielona Sowa

Zaczęło się lato, a wraz z nim najgorętszy okres w roku. Lea jest wyraźnie przepracowana. Stefanie, która pojechała z rodzicami na urlop do Chorwacji, wciąż przysyła maile, żeby zapytać, czy Simon nadal jest sam. Nadja potrzebuje rady i wsparcia, ponieważ Igora odwiedza jakaś dziewczyna. Na dodatek rodzice się pokłócili i jeszcze ich trzeba pogodzić! Tymczasem Simon w tajemnicy buduje coś w piwnicy, robiąc przy tym dużo hałasu. Lea postanawia na czas wakacji zamknąć swoją Miłosną Spółkę i wreszcie odpocząć. Ale... czy miłość ma czasami wakacje? To pytanie zadaje sobie Lea, zmęczona cudzymi problemami, a na dodatek wciąż pojawiają się nowe, własne... Kolejna, jak zwykle przezabawna, część przygód Lei, bohaterki Kłopotów miłosnych i szczawiu oraz Fałszywych randek i prawdziwej miłości.

IgaKot | 2015-04-18
Na półkach: Z biblioteki, Przeczytane
Przeczytana: 16 kwietnia 2015

naprawdę fajna

Michał | 2010-10-06
Na półkach: 2010, Przeczytane
Przeczytana: 01 sierpnia 2010

Lekka i zabawna książka dla młodzieży. Czyta się szybko i przyjemnie, coś w sam raz na wakacje, do przeczytania dla relaksu. Polecam zwłaszcza przedstawicielkom płci odmiennej :-)

Katniss | 2013-05-08

Bardzo fajna :)

Emilia | 2012-08-07
Przeczytana: 05 sierpnia 2011

Jedna z moich ulubionych letnich książek. Liczne wybuchy śmiechu, były niekontrolowane, a to lubię. Nie sposób się przy niej nudzić.

Kociątko | 2016-04-25
aleksandra_skoczy | 2015-11-24