Karolka Karotka. Silne dziewczyny trzymająsię razem.

Tłumaczenie: Elżbieta Zarych
Wydawnictwo: Zielona Sowa
Karo Karotte. Starke Madchen halten zusummen.

Co kombinuje najlepsza przyjaciółka Karolki, Tanja? Od kiedy Karolka jej powiedziała, że ma zamiar spotkać się z Esther, zachowuje się dziwnie. Najpierw się na to zgadza, ale potem nagle udaje, że jest chora, żeby Karotka się o nią troszczyła. A dlaczego równie dziwacznie zachowuje się Yildiz? Nowe perypetie czterech koleżanek z jednej klasy , które dochodzą do wniosku, że co cztery, to nie jedna!

źródło okładki: www.smyk.pl

Bestsellerowa książka lubianego i nagradzanego niemieckiego autora prozy dla dzieci i młodzieży, Christiana Bienieka, kolejna z cyklu opowieści o przygodach rudowłosej i rezolutnej Karolki Karotki i jej przyjaciółek. Sympatyczne i pełne żartów historie, z kolorowymi ilustracjami Irmgard Paule, już wkrótce zdobędą serca nie tylko dziewczynek.
POLECAM!!