Zapalniczka

The Soft Centre
83-7001-484-4
hotel, morderstwo prostytutki
Jula

W luksusowym hotelu w Spanish Bay odpoczywa wraz z mężem Valeria Burnett, córka wielkiego finansisty. Chris, który dwa lata temu uległ groźnemu wypadkowi samochodowemu, nadal wymaga troskliwej opieki - miewa stany całkowitej utraty pamięci. Pewnego dnia znika na wiele godzin, a odnaleziony nie potrafi powiedzieć, co robił. Tymczasem w podmiejskim motelu znaleziono zmasakrowane zwłoki pięknej prostytutki... Wartka akcja, nieoczekiwane wydarzenia, zaskakujące zakończenie - oto najkrótsza recenzja książki znanego i cenionego autora powieści kryminalnych.

źródło opisu: Wydawnictwo Alfa, 1993

źródło okładki: zdjęcie autorskie