Lotem bliżej

Wydawnictwo: Wydawnictwo Łódzkie
83-218-0775-5
Jula

Powieść dla tych, którzy po męczącym dniu, w podróży albo chorobie poszukują lektury zajmującej, nietrudnej, ale i nietandetnej. Bohaterka tej książki, pracująca naukowo w Warszawie, podczas letniego urlopu we Francji poznaje ludzi nietuzinkowych, znajduje się w sytuacjach zaskakujących. Czy przeżyje miłosną przygodę z młodszym od siebie mężczyzną? Co zrobi z wielkimi pieniędzmi, które przypadkiem wpadną jej w ręce? Czy wyniesie z tego pobytu coś więcej niż garść powierzchownych wrażeń? Oto jest pytanie.

źródło opisu: okładka książki

źródło okładki: Internet