Narzeczona na jeden sezon

Tłumaczenie: Helena Kamińska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Harlequin Desire". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Harlequin
It's only make belive
makeAchange

Stone Harrison jest sławnym inżynierem, potrafi zbudować niezwykły świat iluzji; gorzej wychodzi mu budowa własnego prywatnego życia. Może przez to stracić prestiżowy kontrakt, gdyż japońska firma nie chce zatrudniać kawalerów. Zdesperowany Stone udaje się po pomoc do agencji świadczącej usługi towarzyskie. Czy zaręczyny na niby z uroczą Allison Carter okażą się dobrym rozwiązaniem?

źródło opisu: okładka

źródło okładki: www.antykwariatpodkarpacki.pl

kaktusowaona71 | 2015-05-28
Na półkach: Harlequin, Przeczytane, Ulubione
Przeczytana: 28 maja 2015

Piękny, słodki, romantyczny i bajkowy romans który ogrzewa serce i wyrywa z piersi westchnienia. Jeden z moich ulubionych. Polecam jego lekturę na chwile przygnębienia. Jest jak promyczek słońca, który rozświetli każdy smuteczek zacieniający serce :))

wiech | 2015-06-22
Przeczytana: 22 czerwca 2015

Autorka wykreowała bardzo ciekawy typ męskiego bohatera - zapracowanego geniusza, czasami aroganckiego, czasami ujmująco miłego i z ogromnym poczuciem humoru.
Książka jest dobrze napisana - mimo, iż to zwykły harlequin.
PS
A za tę książeczkę dziękuję Marcie :-*