Mąż do wynajęcia

Tłumaczenie: Anna Przeczek
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Harlequin Desire". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Harlequin
A man around the house
romans, miłość, pomoc, mąż, gra uczucia
ek_ek

Michael zawsze był gotów jej pomóc. Wiedział, czego potrzebowała, myślał tylko o tym, co jest dla niej najlepsze. Ile kobiet miało tyle szczęścia, żeby natrafić w swoim życiu na takiego mężczyznę? Kendra tak bardzo chciała choć na chwilę zapomonieć, że on wykonywał tylko powierzoną mu pracę...

źródło opisu: okładka

źródło okładki: www.antykwariat.nepo.pl

kaktusowaona71 | 2015-06-20
Na półkach: Harlequin, Przeczytane, Ulubione
Przeczytana: 20 czerwca 2015

Ja chcę ! Ja chcę ! Ja chcę ! Ja chcę takiego !!!
Taki facet byłby spełnieniem moich wszystkich potrzeb i marzeń :)
Szkoda, że u nas w Polsce nie ma agencji zajmujących się takimi usługami :((
Chrzanić akcję i romans - zafiksowałam się na Michaelu z kretesem.
Mieć takiego mężczyznę to dla mnie byłoby jak dostąpienie raju jeszcze za życia :)
Zupełnie nie rozumiem tak niskiej oceny na LC dla tej pozycji
Przecież to bardzo fajny harlequinek, dobrze napisany i do tego jeszcze podejmujący problem, który już od dłuższego czasu pojawia się w mojej głowie ( i zapewne nie tylko mojej )
Żeby jeszcze człowieka było tylko na to stać
Ech...............

Katarzyna Busłowska | 2014-12-30
Przeczytana: 30 grudnia 2014

Morał z tej historii jest taki, że co nas nie zabije, to nas wzmocni.

Kendra dryfuje przez swoje życie. Jedynym aspektem, nad którym panuje jest praca. Jej życie prywatne, to kupka nieszczęścia. W zasadzie, mogłoby go w ogóle nie być. Wszystko zmienia się, gdy poznaje Michaela. Gdy już tytułowy mąż do wynajęcia zaprowadza porządek w jej domu, Kendra przekonuje się, że jedna można i sama zaczyna po sobie sprzątać. Mimo, że Michael gotów był za nią oddychać, dał jej dobry przykład i dzięki niemu stała się silniejsza i zaradniejsza.

Myślę też, że w takim mężu do wynajęcia bardzo łatwo jest się zakochać. Gdyby był na każde zawołanie, wyprzedzał życzenia kobiety o krok i dbał o wszystko, nie musiałby być nawet przystojny. Jednak fakt, że dostaje za to wszystko pieniądze, zalatuje lekko prostytucją... Mimo, że to tylko gosposia w spodniach.

Zdecydowanie polecam fankom harlequinów, ale też pozostałym molom książkowym jako odskocznię od poważniejszych rzeczy.

wiech | 2015-06-20

Taki mąż do wynajęcia, to jest coś!
Pomarzyć dobra rzecz :))

izomorfia3 | 2014-07-27