Narzeczona na jeden sezon

Donna Carlisle Wydawnictwo: Harlequin Seria: Harlequin Desire literatura obyczajowa, romans
It's only make belive
literatura obyczajowa, romans
Helena Kamińska
Harlequin Desire
miłość firma kariera kontrakt umowa gra małżeństwo uczucia

Muszę przyznać się, że rozbawiły mnie śmieszne sytuacje, a właściwie dialogi między Harrisonem, a Allison.
Najlepiej robić za nierozgarniętego, nich kobiety wszystko załatwiają, ale urocza Allison ma swoiste poczucie humoru, które odmieni ich życie.
Przyjemnie i lekko się czyta.

Piękny, słodki, romantyczny i bajkowy romans który ogrzewa serce i wyrywa z piersi westchnienia. Jeden z moich ulubionych. Polecam jego lekturę na chwile przygnębienia. Jest jak promyczek słońca, który rozświetli każdy smuteczek zacieniający serce :))

• Harlequin
  • Romanse ♡
  • Romans
  • ➤ Gat.: Romanse i Romansidła
  • Przeczytane 2011
  • Harlequin Desire
  • Dawne dzieje...Harlequin

Dodaj cytat z książki Narzeczona na jeden sezon