Układ

Tłumaczenie: Anna Bieńkowska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Harlequin Romans". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Harlequin
Marriage bargain
miłość, uczucia
Edyta

SPODOBAŁ MI SIĘ MOJ MĄZ Hallie Corbett musi szybko znaleźć męża, jeśli chce odziedziczyć po dziadku swoje ukochane ranczo. Jej wybór pada na Wesa Lansinga, właściciela sąsiedniego rancza. Obydwie rodziny od wieków są skłócone, bo kiedyś Corbettowie zabrali Lansingom spory kawałek ziemi. Hallie obiecała ją zwrócić, jeśli Wes się z nią ożeni. Zgodził się i pobrali się w Las Vegas. Wes od początku traktował ten ślub bardzo poważnie i uważał Hallie za swoją prawowitą żonę, okazując jej miłość i szacunek. Tego nie przewidziała, a tym bardziej nie spodziewała się, że kiedy ona także go pokocha, to on się od niej odsunie.

źródło opisu: okładka

źródło okładki: wydawca

Mak | 2014-03-24

Książka prosta i przyjemna, idealna na wolne popołudnie.

Małżeństwo Hallie i Wesa zawarte zostało z dość nietypowych przyczyn, ale romans piękny i niewinny. Hallie dopiero uczy się miłości, a Wes to bohater, o którym może marzyć niejedna kobieta. Ideał męża.

Opowiadanie porusza kwestię rodzinną, a historia wciąga od początku do końca.

Polecam!!

izomorfia3 | 2014-02-06