Koszmarny Karolek i nieznośna niania

Tłumaczenie: Maria Makuch
Cykl: Koszmarny Karolek (tom 10)
Wydawnictwo: Znak
Horrid henry and the bogey babysitter
koszmarny karolek, dla dzieci

Koszmarny Karolek ma głowę pełną koszmarnych pomysłów, które pomagają mu zrealizować jego koleżanki i koledzy z klasy: Wredna Wandzia, Bezwzględny Bolo, Chciwy Henio i Muskularny Miecio. Wszystko psuje młodszy brat Karolka - Doskonały Damianek. Czy chcielibyście dowiedzieć się: - jak zebrać w Halloween mnóstwo słodyczy, w ogóle nie wychodząc z domu? - jak ujarzmić nieznośną nianię? - jak urozmaicić sobie jazdę samochodem z rodzicami? Jeśli tak, to sięgnijcie do cyklu książeczek o przygodach Koszmarnego Karolka, okropnego synka rodziców, którzy pragną uczynić z niego grzecznego chłopca i nie zawsze im się to udaje...

źródło opisu: Znak, 2009

źródło okładki: www.znak.com.pl

Witch | 2014-07-21
Przeczytana: 21 lipca 2014

Nie chciałabym tej niani ;)

Ania | 2011-08-10
Przeczytana: 2008 rok

Koszmarny Karolek jest Kapitalny. Moje dzieci go kochają. Napisały do autorki (na adres wydawnictwa Znak)- odpisała bardzo miło.

Natalia | 2012-08-22

Uwielbiałam czytać o przygodach Karolka, kiedy byłam młodsza ;-) Zresztą teraz też co jakiś czas lubię do nich wrócić :)

AgnElsha | 2015-06-30
Na półkach: Inne, Przeczytane

Zabawna książka dla dzieci ze starszych klas podstawówki, chociaż trochę nie wychowawcza.

Wybebeszamy_książki | 2016-08-26

Aneta | 2011-02-24

Książki z serii ,, Koszmarny Karolek'' są zabawne. :D Lekka, przyjemna książka. :)

Princessaaa | 2011-02-21
Przeczytana: październik 2009

Prześmieszna, książeczkaa;DD
Gdy tylko jestem smutna, idę po nią do bibliotekii;pp

PahaludO | 2010-08-17

Nawet, nawet.

PahaludO | 2010-08-17

Śmieszna.

| 2011-02-14

Cudowna książeczka o koszmarnym dzieciaczku.
Wspaniała dla dzieciaczków z podstawówki:D
Rozśmieszająca, zaskakująca, pełna ciekawych zwrotów akcji.