Koszmarny Karolek i nieznośna niania

Okładka książki Koszmarny Karolek i nieznośna niania Francesca Simon
Okładka książki Koszmarny Karolek i nieznośna niania
Francesca Simon Wydawnictwo: Znak Cykl: Koszmarny Karolek (tom 10) literatura dziecięca
literatura dziecięca
Koszmarny Karolek (tom 10)
Horrid henry and the bogey babysitter
Znak
2009-01-01
2003-01-01
Maria Makuch
koszmarny karolek dla dzieci

W tym tomie Karolek bawi się we fryzjera (swoją droga też kiedyś tak załatwiłam młodszą siostrę, że rodzice wstydzili się zabrać ją gdziekolwiek),wychowuje nianię za pomocą pewnego owada, toczy wojnę z klubem Wrednej Wandzi i jedzie na chrzciny.

śmieszna. Czytałam jak byłam mała ale nadal mnie bawi.

śmieszna. Czytałam jak byłam mała ale nadal mnie bawi.

Zabawna książka dla dzieci ze starszych klas podstawówki, chociaż trochę nie wychowawcza.

fajna

fajna

Nie chciałabym tej niani ;)

Nie chciałabym tej niani ;)

Sprytna i wciągająca ksiązka

Sprytna i wciągająca ksiązka

Fajna jak każda z serii o Koszmarnym Karolku.

Fajna jak każda z serii o Koszmarnym Karolku.

Uwielbiałam czytać o przygodach Karolka, kiedy byłam młodsza ;-) Zresztą teraz też co jakiś czas lubię do nich wrócić :)

Przypomina mi się dzieciństwo :D

Przypomina mi się dzieciństwo :D