Kłopoty miłosne popłacają

Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie

Jojo przeżywa miłosne rozterki. Jej mama twierdzi, że jedynym lekarstwem jest oderwanie się od kłopotów i długo się nie namyślając, wysyła ją na wakacje do Paryża. Jednak samolot ląduje w Teksasie, a nie we Francji. To pierwsza niespodzianka. Druga to fakt, że na świecie istnieją inni mili chłopcy oprócz Justusa.

| 2013-04-21
Przeczytana: 11 stycznia 2013

Czytałam już kilka książek tej autorki i mogę je polecić. Myślałam, że ta będzie równie dobra jak niektóre, ale niestety troszkę się rozczarowałam... Po prostu momentami jest ciężka do czytania, a czasem po prostu nudna. Jednak udało mi się przez nią przebrnąć. Myślę, że pozostałe książki tej autorki są lepsze od tej, ale jako lekką książkę na nudne wieczory mogę polecić. :)

Maggie_Rose Black | 2011-03-25

Fajna książka na jeden wieczór nawet nie.. Nie powiem, że mi się nie podobała. Czytałam ją kilka lat temu więc może dlatego.. Nie wiem jak to by było teraz. Można powiedzieć, że ją polecam, ale nie aż tak gorąco.

Katherine | 2015-08-08
Na półkach: Dzieciństwo, Przeczytane

Seria książek Hortense Ullrich opowiadająca o miłosnych i zabawnych przygodach Jojo. Książki te czytałam kilka lat temu. Dzięki nim zawsze poprawiałam sobie humor. Nie wiem jak oceniłabym je dzisiaj, jako starsza i bardziej dojrzała osoba niż wtedy. Pewnie uznałabym ją za zbyt dziecinną. Mimo to, dla młodych nastolatek które chcą poczytać zabawną opowieść o miłości to zachęcam:)

Książkoholiczka | 2012-07-14

Jak zwykle zabawna książka o miłosnych rozterkach wesołej Jojo.

Monika | 2011-06-03
Na półkach: Przeczytane, 2011
Przeczytana: 02 czerwca 2011

Roześmiałam się do łez, czytając ją. ;D

Wiki | 2014-01-04

Książkę przeczytałam jednym tchem ;) Historia ciekawa, jednak dość prosta do przewidzenia ;CCC

Tinka006 | 2012-04-14
Przeczytana: 28 sierpnia 2011

Rewelacyjna książka naprawdę mi się podobała.

Jula | 2011-11-25

Super :)

xxxxxx | 2010-11-27
Na półkach: Przeczytane, Pożyczone

Nudy, nudy, nudy, przewidywalne, banalne nudy! Historia dość głupia i nierealna. Styl nie zachwyca, przeciętny, mocno przeciętny. Shelly mnie wkurzała, wątek z nią wydaje mi się nieprawdopodobny. Im więcej takich "książek" czytam, tym większą odrazę czuję do niektórych ludzi, którzy nie powinni zabierać się za pisanie, jeśli nie mają predyspozycji.

juleczka0020 | 2014-02-15

Fajna książka o śmiesznych przypadkach. Opowiada ona o tym jak w dziwnych przypadkach można poznać miłość. Polecam. :-)