Gwiezdne wojny Atak klonów: Niesamowite przekroje

Wydawnictwo: Egmont Polska
Star Wars Attack of the Clones: Incredible Cross-Sections
83-237-1585-8
Kasa

Jedna wspaniała rozkładówka, czternaście zdumiewająco szczegółowych przekrojów, rysunki i mnóstwo encyklopedycznych informacji - ta doskonała książka jest wyczerpującym źródłem informacji o niezwykłej różnorodności nowych statków i pojazdów przedstawionych w "Ataku klonów". Zobacz groźne kanonierki Republiki, wyrzucające oddziały żołnierzy-klonów w sam środek bitwy; myśliwiec Jedi należący do...

Zobacz groźne kanonierki Republiki, wyrzucające oddziały żołnierzy-klonów w sam środek bitwy; myśliwiec Jedi należący do Obi-Wana; sportowy śmigacz Anakina.
Odkryj elegancką mechanikę słonecznego jachtu hrabiego Doku; śmiercionośny zestaw broni, osłon i systemów śledzących "Slave I"; sekrety śmigacza Zam Wesell.
Zbadaj budzący lęk okręt szturmowy Republiki i jego śmiercionośny ładunek; wszystkie szczegóły pięknego statku Padmé; mechanizmy wiekowego śmigacza Owena Larsa.

źródło opisu: tył okładki

źródło okładki: www.gwiezdne-wojny.pl