Przebój na pięć

literatura dziecięca
Akapit Press
2009-01-01
2009-01-01

Okładka książki Latający talerz Roksana Jędrzejewska-Wróbel, Grzegorz Kasdepke, Krzysztof Kochański, Barbara Kosmowska, Marcin Kozioł, Katarzyna Majgier, Katarzyna Ryrych, Tomasz Samojlik, Katarzyna Terechowicz
Latający talerz Roksana Jędrzejewsk...
Okładka książki Sieci widmo Wojciech Cesarz, Roksana Jędrzejewska-Wróbel, Grzegorz Kasdepke, Krzysztof Kochański, Barbara Kosmowska, Marcin Kozioł, Katarzyna Majgier, Katarzyna Ryrych, Tomasz Samojlik, Katarzyna Terechowicz
Sieci widmo Wojciech Cesarz, Ro...

Jest ich pięć dziewczyn, mają jeden cel założyć własny zespół w ,którym chcą śpiewać to jest ich wielkie marzenie, chcą to spełnić, każda z nich ma inny pomysł na to. Karolina to wzorowa uczennica, Sara to zbuntowana fanka metalu. Lena ma genialny głos,którym zachwyca, a Agata choć przyciąga uwagę swym wyglądem i budzi sympatię spontanicznym i nieco hałaśliwym sposobem swojego bycia. Jeszcze jest Iza, która była od dziecka wychowana na gwiazdę.
Czy uda się Przemkowi sprostać temu poprowadzić dziewczyny do sukcesu, żeby za istniały na wielkiej scenie.

Jest to książka z gatunku młodzieżówki fajna, lekka i przyjemna w odbiorze zrelaksowałam się przy niej i oderwałam od wszystkiego. Katarzyna Majgier napisała super książkę, wciąga naprawdę do czytania poprawia humor. Z przyjemnością przeczytałam spędziłam miłe chwile przy książce.

Ciekawa i przyjemna książka dla młodego czytelnika.
Książka opowiada o tym, że zawsze warto dążyć do celu i spełniać marzenia!
Fantastyczna!

Ciekawa i przyjemna książka dla młodego czytelnika.
Książka opowiada o tym, że zawsze warto dążyć do celu i spełniać marzenia!
Fantastyczna!

Karolina marzy o zostaniu piosenkarką. Kiedy idzie do gimnazjum, poznaje Przemka. Z jego pomocą zakłada girlsband. Oprócz niej, w jego skład wchodzą: Lena, Sara, Iza i Agata. Czy dziewczynom uda się zrobić karierę?
Pani Katarzyna Majgier miała ciekawy pomysł, który rewelacyjnie spisała. Jej książka "Przebój na pięć" jest bardzo wciągająca. Napisana została zrozumiałym językiem, czyta się ją łatwo, szybko i przyjemnie. Jest to lekka, niewymagająca lektura, przeznaczona raczej dla dziewczyn i dziewczynek, którą z łatwością można przeczytać za jednym zamachem w dłuższy, zimowy wieczór. Niesie też dla nas przesłanie, że warto spełniać marzenia, nawet jeśli musimy przeciwstawić się innym. Zawiera kilka mądrych, refleksyjnych cytatów.
Z czystym sercem polecam!

Książkę przeczytałam już dawno temu. Niezła książka dla dzieci i młodzieży o spełnianiu marzeń i o tym, że różnice bardzo często łączą. Dawno już nie miałam jej w ręce i dobrze, gdyż nie chcę psuć sobie miłych wspomnień :)

Wchodząc do biblioteki nie wiedziałam co wypożyczye. Zastanawiałam się nad wieloma książkami, ale do mojego domu weszła właśnie ta. Wzięłam ją może dlatego, że już spotkałam się z książkami Katarzyny Majgier: Trzynaska na karku, Po co mi chłopak i inne z tej serii. Chyba miałam w sercu wieść, że się nie zawiodę, i tak było! Kolejna genialna książka opowiadająca o tym aby isc za marzeniami. Ciekawi mnie trochę co bedzie dalej. Chciałabym kolejną część! Zadaje sobie różne pytania, np. czy dziewczyny podołają życiu gwiazd, czy wydają płytę, czy się pokłócą? Książka dla każdego przekroju wiekowego moim zdaniem.

Fajna młodzieżowa. Dobrze że Karolina jest bohaterką ,bo coraz częściej...jest nią Agata , Asia i wiele dziewczyn na literę ,,A''
Nie jest to najlepsza książka jaką czytałam. Ja na przykład się w pewnym momencie pogubiłam ,lecz szybko się zorientowałam o co chodzi.

Ta książka ma też jedno oblicze . By pokazać że warto mieć marzenia i o nie walczyć nawet jeśli po drugiej stronie stoi ..twoja koleżanka (IZA).

Naprawdę dobra książka. W końcu to książka Katarzyny Majgier. Bardzo lubię tą autorkę i również tę książkę. Polecam :)

super powieść!!!!!!!!!! Bardzo pouczająca :)polecam :)

super powieść!!!!!!!!!! Bardzo pouczająca :)polecam :)

Nie przeczytałam do końca, bo mnie nudziła :/

Nie przeczytałam do końca, bo mnie nudziła :/