Nas dwoje. Przed nami małżeństwo

Wydawnictwo: M
978-83-7595-075-5
poradniki
Justyna

"Nas dwoje" to program przeznaczony dla wszystkich zakochanych, a szczególnie dla narzeczonych. Obejmuje szereg tematów istotnych dla przygotowujących się do małżeństwa. Program zawiera pytania do pracy własnej, uczy dialogu, który jest ważny już na etapie narzeczeństwa, później zaś będzie niezbędnym sposobem, życia w codzienności od pierwszych dni po ślubie. Został opracowany na podstawie "Wieczorów dla Zakochanych", stanowiących część pracy Stowarzyszenia Spotkania Małżeńskie i jest kolejnym programem tego Ruchu.

źródło opisu: okładka

źródło okładki: http://www.poczytaj.pl/29265