Żyć każdym dniem

Wydawnictwo: Semen
poradniki

znajdujące się przed tobą teksty, są jak promienie słońca, mogące oświetlić ciemne strony życia dzięki odrobinie szkła, przez którą przebłyskuje miłość. Niech ten swoisty przewodnnik stanie się dla ciebie oparciem na każdy dzień i pomoże Ci żyć sercem, a to oznacza: żyć z miłości i dla miłości.

• Sen sów
  • Ogród spieczonej ziemi
  • Saga Puszczy Białowieskiej
  • Pani Noc
  • Dziewczyna, którą nigdy nie byłam
  • Małe życie

8,25 (4 ocen i opinii)
Pani Noc
Cassandra Clare

8,61 (309 ocen i opinii)
Dziewczyna, którą nigdy nie byłam
Caitlin Moran

Malfetto. Drużyna Róży
Marie Lu

8 (3 ocen i opinii)
Gdzie wypożyczyć?
Znajdź książkę w najbliższej bibliotece MAK+
Marzenia | 2013-12-04
Przeczytana: 04 grudnia 2013

W obecnym konsumpcyjnym świecie autor kieruje naszą uwagę na duchowy wymiar życia. W poetycki sposób mówi o dbaniu o bliskości te rodzinne i te przyjacielskie, o pięknie przyrody, przemijaniu. Kiedyś byłam wręcz zauroczona tą książką, dziś wydaje mi się lekko "przesłodzona". Myślę, że w zderzeniu w wielkimi zakrętami, tragediami życia te "podpowiedzi" książkowe nie poradzą sobie.

Małgorzata | 2010-09-15
Na półkach: Ulubione, Posiadam, Przeczytane
Przeczytana: listopad 2008

Idealny przewodnik dla każdego,kto szuka wytchnienia od pędzącego pociągu zwanego życiem.Na każdy dzień miesiąca inna sentencja. Niektóre z nich głęboko zapadły mi w pamięć i serce.Balsam dla duszy.Gorąco polecam.

Konwalia | 2012-01-20
Przeczytana: 27 grudnia 2012

Zaczęłam kilka dni temu. Czytam przepisowo po jednym fragmencie dziennie by nie przedawkować uzdrawiających "witamin". Zapowiada się rewelacyjnie - jestem pod wrażeniem.

Powyższy opis pochodzi z początku roku, teraz rok dobiega końca. Moje zdanie się nie zmieniło. Książka rewelacyjna, pełna rad z gatunku jak żyć, by być prawdziwie szczęśliwym. Polecam każdemu, kto tego pragnie!

Misty | 2014-07-02
Przeczytana: 02 lipca 2014

Mądrości na każdy dzień. Dają wiele do myślenia, zwłaszcza tym, którzy wpadli w wir samonapędzającej się maszyny pod nazwą "co powiedzą inni". Mi tylko przypomniały to, o czym staram się pamiętać każdego dnia, co jest ważne w życiu i czym się kierować. Ciekawa koncepcja - krótki tekst do rozważenia na każdy dzień roku. Polecam!

rene | 2012-06-21

do tej książki zagladam w dobrych i złych chwilach, w ponure i pochmurne dni odnajduje w niej promyki słońca, korzystam z niej, gdy chce komus podarowac kartke z ciepłym słowem , a ubranie mysli w słowa jest trudne- cudowna skarbnica mądrych myśli

KKBello | 2013-11-13
Przeczytana: 04 listopada 2013

Kilka dni temu obchodziliśmy Dzień Wszystkich Świętych, lub jak to woli Halloween. Dla młodszych to czas przebieranek i rozmaitych psikusów, dla większości jednak jest to czas pokory - nabieramy większego respektu do życia. Z pewnością zastanawialiście się w ten magiczny czas ile warte jest nasze życie, jak można przeżyć je z godnością by nie dać się zwariować, jaki jest jego potencjał??? Ciągle nie ma na to jednoznacznej odpowiedzi..
Ile dni ile nocy tyle pytań o nasze ziemskie jestestwo. Jak zatem znaleźć wielką radość w małych rzeczach?
Ten niezwykły człowiek zamknął w blisko 400 stronach wszystko co nas irytuje, co daje o sobie znać w najmniej odpowiednim momencie. To właśnie tutaj o. Phil toczy walkę z sumieniem i sercem każdego z nas.
Żyć każdym dniem, bardzo łatwo powiedzieć, ale jak to zrobić kiedy trwamy tak nie bacząc na przeciekające między palcami dni, urodziny o których wypadałoby pamiętać, sprawy o którymi należałoby się odpowiednio zająć, brak czasu dla siebie,...

Anna | 2010-03-17

Piękny przewodnik na każdy dzień.

judyta | 2012-03-07

Napędza do życia .Świetna na prezent

kaja841 | 2010-08-24

Należy czytać po jednej sentencji na dzień, to lekarstwo działa. Wszystkie książki Phila Bosmansa pomagają żyć. Odradzam jednak książki Coelho, są popiepszone.

Miedzianowska | 2013-11-26
Przeczytana: 2012 rok