Zgłosuj na książki roku 2017

Sztuka porozumiewania się czyli jak zrozumieć siebie aby zrozumieć współmałżonka

Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza Vocatio
poradniki
Agnieszka

Umiejętność porozumiewania się jest kluczem do zawierania wspaniałych i trwałych związków małżeńskich. Wiele małżeństw cierpi dlatego, że mąż albo żona nie potrafią czytać w myślach swojego partnera. Większości konfliktów można by uniknąć, gdyby małżonkowie potrafili właściwie odczytać swoje intencje, a nie zatrzymywali się na poziomie złudnych często wrażeń. H. Norman Wright w lekki i...

H. Norman Wright w lekki i często dowcipny sposób pokazuje, dlaczego mimo szczerych wysiłków wiele osób nie jest w stanie pokonać bariery zrozumienia ukochanej osoby. Miłość i oddanie, choć mają fundamentalne znaczenie, jednak nie wystarczają do zbudowania dobrego małżeństwa. Brakującym spoiwem jest umiejętność porozumiewania się, której trzeba się po prostu nauczyć.

Opanowanie kilku podanych przez autora zasad i poznanie mechanizmów komunikowania się może dopomóc małżonkom w opanowaniu tej cennej umiejętności.

źródło opisu: http://www.vocatio.com.pl/index.php?route=product/...(?)

źródło okładki: http://www.vocatio.com.pl/index.php?route=product/...»

Agnieszka | 2012-05-18
Przeczytana: 2011 rok

"Bóg chciał aby mężczyzna i kobieta byli różni"

Wartościowa książka poruszająca tematykę relacji między małżonkami. Warta przeczytania.

Kamil | 2017-07-03
Przeczytana: 21 lipca 2016