Nic gorszego się nie zdarzy

Tłumaczenie: Iwona Maura
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Miłość i uśmiech". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Harlequin
Naughty or Nice
83-7149-380-0
karmazyna

Nieszczęścia chodzą parami, lecz Cindy nie miała aż tyle szczęścia: na jej głowę zwaliła się cała seria nieszczęść! Dosłownie i w przenośni. Na pociechę w pobliżu był Eryk. On także w końcu okazał się draniem i złamał jej serce. Nie ma jednak tego złego...

źródło opisu: Harlequin Enterprises, 1999

źródło okładki: Harlequin Enterprises

wiola | 2015-12-10

Jak na romans świąteczny jest dosyć mdły. Niby coś się dzieje niby jakoś się ciągnie akcja, a główna bohaterka wciąż ma jakieś perypetie ze spodniami od piżamy satynowej i choinką ale to mało zbyt mało by poczuć chodź namiastkę świąt.

anetag174 | 2014-10-05

W powieści znajdziemy mnóstwo zabawnych sytuacji z udziałem Cindy, dyrektor hotelu. Próbując wywrzeć dobre wrażenie na Ericu, inspektorze, od którego będą zależeć dalsze losy hotelu, Cindy wpada w coraz to nowe kłopoty.

Świetna komedia romantyczna. Książeczka w sam raz na poprawę humoru.

Magda | 2011-12-20
Przeczytana: 20 grudnia 2011

Bardzo sympatyczna pozycja, wiele zawirowań w życiu głównej bohaterki.
Moja ocena 8/10

Harlequin Miłość i Uśmiech tom 27