Huna - Starożytny Hawajski Sekret

Wydawnictwo: Illuminatio
HUNA - Ancient Hawaiia Secrets for Modern Living
978-83-922229-4-1
huna, kahuni, magia, ezoteryka

HUNA to wartościowy przewodnik po tym, jak wykorzystać pradawną hawajską wiedzę we współczesnych czasach. Mądrość zamknięta w siedmiu zasadach HUNY wyznacza szlak do poznania całkiem nowych sposobów na realizację swych pragnień i marzeń. Karty tej książki odkrywają potęgę wiary i osobistej mocy, którą każdy z nas dysponuje. Ludzie najczęściej zmieniają się za sprawą innych ludzi lub zdarzeń,...

Ludzie najczęściej zmieniają się za sprawą innych ludzi lub zdarzeń, które na nich wpływają. Dzięki HUNIE dowiesz się jak zmienić siebie tak, aby to zdarzenia zmieniały się wedle Twojej woli.
Gdy tylko poznasz wszystkie zasady HUNY i odniesiesz je do własnego życia, stwierdzisz, że są one jak najbardziej w zgodzie z Tobą. Dzięki temu możesz osiągnąć zrozumienie istoty życia i nauczyć się czerpać z niego niekończącą się radość

źródło opisu: http://www.czarymary.pl/p_45356_huna_starozytny_ha...(?)

Cyriaanne | 2011-10-17
Przeczytana: 17 października 2011

Chciałabym przedstawić książkę, która jest dla każdego, kto pragnie w swoim życiu (lub sobie samym) zmiany, ale nie wie jak to zrobić. To również książka dla tych, którzy czegoś takiego nie czują, ale przeczytanie „Huny” mogłoby podarować im nowe, być może ciekawe spojrzenie na świat, nas samych i naszą rzeczywistość. Lub rzeczywistość każdej pojedynczej jednostki.

Huna jest starodawną hawajską wiedzą, która uczy żyć i osiągać to, czego się pragnie, w każdej dziedzinie. Może brzmi dla niektórych jak bajka, ale jest jak najbardziej prawdziwe. Huna uczy, że nie ma ograniczeń, a wszelka moc pochodzi z wnętrza. My sami jesteśmy sprawcami swojej rzeczywistości, tego co nas spotyka, tego co mamy, jacy jesteśmy. Życie jest tylko zbiorem odbić naszych myśli i wewnętrznego nastawienia. To my decydujemy, jak zareagować na dane wydarzenie i ile ładunku emocjonalnego w siebie przyjmiemy. A co za tym idzie, jaki łańcuch zdarzeń i reakcji z tego wyniknie.

To piękna książka. Podczas czytania...

Kinga | 2011-09-22

"Hunę" podarowałam mojej mamie, jako prezent urodzinowy. Jest to jej ulubiona książka, z którą od dłuższego czasu praktycznie się nie rozstaje. Przyznam, że mama nie miała wcześniej żadnej specjalnej wiedzy o Hunie, ale dzięki temu praktycznemu podręcznikowi nauczyła się bardzo wiele.

Aleksandra | 2016-06-14
Przeczytana: 14 czerwca 2016