Morderczy pościg

Wydawnictwo: New Media Concept

Wyrusz wraz z hawajskim szamanem i jego zbuntowanym uczniem w fascynującą podróż do Europy końca lat 90. Zadanie, które mają do wykonania, zmienia się w bezwzględną walkę z zabójczynią o parapsychicznych zdolnościach. Lani jest pół Hawajczykiem, pół Niemcem. Ma dyplomy naukowe Uniwersytetu Monachijskiego i jest biegłym kupua hawajskim szamanem. Ostatnia rzecz, jakiej pragnie jego wnuk Keoki, to pójść w ślady dziadka. Obaj jednak będą musieli zmierzyć się z Nazrą Narowską zabójczynią wyszkoloną w ramach nielegalnego programu KGB, która perfekcyjnie wykorzystuje swoje parapsychiczne zdolności nabyte i wytrenowane do eliminowania przywódców Zachodu. Nazra, zdradzona przez swoich mocodawców, ukrywających się w Europie Wschodniej, szuka zemsty i gotowa jest zniszczyć swoich dawnych oprawców. Keoki, by ochronić siebie i przyszłe ofiary Nazry, wśród których znaleźli się również członkowie jego rodziny, musi przypomnieć sobie nauki z dzieciństwa.

fiendishfiancee | 2016-06-27
haunted | 2015-12-25