Huna - Starożytny Hawajski Sekret

ezoteryka, senniki, horoskopy
978-83-922229-4-1
Cezary Welsyng, Karolina Socha-Duśka
huna kahuni magia ezoteryka

Chciałabym przedstawić książkę, która jest dla każdego, kto pragnie w swoim życiu (lub sobie samym) zmiany, ale nie wie jak to zrobić. To również książka dla tych, którzy czegoś takiego nie czują, ale przeczytanie „Huny” mogłoby podarować im nowe, być może ciekawe spojrzenie na świat, nas samych i naszą rzeczywistość. Lub rzeczywistość każdej pojedynczej jednostki.

Huna...

"Hunę" podarowałam mojej mamie, jako prezent urodzinowy. Jest to jej ulubiona książka, z którą od dłuższego czasu praktycznie się nie rozstaje. Przyznam, że mama nie miała wcześniej żadnej specjalnej wiedzy o Hunie, ale dzięki temu praktycznemu podręcznikowi nauczyła się bardzo wiele.

• Psychologia\Rozwój\Podobne
  • Oks