Natychmiastowe uzdrawianie. Nauka huny

2003-01-01
2003-01-01
83-86757-89-2
huna

Wiele ciekawych technik i przykładów. Sięgam po tę pozycję, co jakiś czas, by przypomnieć sobie, jak łatwo mogę poprawić samopoczucie. Warto jednak rozumieć, że to wszystko nie działa w taki uproszczony sposób. Marzy nam się, aby tak było, ale rzeczywistość wszystko weryfikuje. Do rozwiązania pewnych problemów, czy uleczenia chorób nie wystarczy samo pozytywne myślenie, czy wyobrażanie sobie czegoś. Nierzadko musimy sięgnąć głęboko do korzeni, by uzdrowić siebie i zmienić nasz sposób myślenia. Książka jest pomocna, jednak zawsze warto pozostawić trochę miejsca dla rozsądku i działać w sposób najlepszy dla naszego zdrowia. Samo pozytywne myślenie raka nie uleczy. Za tą chorobą stoi mnóstwo trudnych emocji, traum i konfliktów. Najczęściej do tego tematu należy podejść holistycznie i z wielkim zrozumieniem.

Korzystając z wiedzy zawartej w tej książce nauczyłem się radzić sobie z grypami i przeziębieniami w ciągu jednego dnia, podczas gdy wcześniej męczyłem się za każdym razem około 2 tygodni. Dodatkowo wyleczyłem sobie paskudną kontuzję kolana - wszystko cały czas mi się ruszało i bolało. Łykałem końskie dawki jakichś leków na stawy ale było coraz gorzej. Zdesperowany postanowiłem zastosować jedną z metod z tej książki (odkładałem długo, ponieważ wymaga to koncentracji a to wcale nie jest takie proste - umysł lubi sobie skakać). Przez około 15-30 minut (nie wiem ile dokładnie, ponieważ nie miałem poczucia czasu) trzymałem dłońmi kolano i całą energię przeznaczyłem na wyobrażaniu sobie jak biegam, chodzę, jeżdżę na rowerze i czerpałem z tego niesamowitą radość - czułem to naprawdę! Kiedy wstałem nie mogłem uwierzyć jak kosmiczna nastąpiła poprawa, praktycznie wszystko przestało się ruszać, boleć... następnego dnia całkowicie zapomniałem o kontuzji. Jak to działa dobrze opisuje również Gregg Braden - klucz w tym by CZUĆ tak jakby to była rzeczywistość.

Naiwnemu człowiekowi Zachodu książka może wspomóc efekt placebo w przypadku jakiejś słabej choroby. Na natychmiastowe wyleczenie raka nie liczcie, poza tym, jeżeli jesteś osobą wierzącą w ezoteryczne pierdololo, to choroba ma cię czegoś nauczyć, więc tym bardziej nie powinien sięgać po tę pozycję.

• Wiedza niepowszechna
  • Huna