Natychmiastowe uzdrawianie. Nauka huny

Wydawnictwo: Kos
83-86757-89-2
huna,
hunter

To książka o pozbawionym lęków natychmiastowym uzdrawianiu . Niektóre z tych rezultatów mogą wydać się niezwykłe w świetle rozpowszechnionych przekonań na temat zdrowia i choroby.

Juggler | 2015-09-01
Przeczytana: 2010 rok

Korzystając z wiedzy zawartej w tej książce nauczyłem się radzić sobie z grypami i przeziębieniami w ciągu jednego dnia, podczas gdy wcześniej męczyłem się za każdym razem około 2 tygodni. Dodatkowo wyleczyłem sobie paskudną kontuzję kolana - wszystko cały czas mi się ruszało i bolało. Łykałem końskie dawki jakichś leków na stawy ale było coraz gorzej. Zdesperowany postanowiłem zastosować jedną z metod z tej książki (odkładałem długo, ponieważ wymaga to koncentracji a to wcale nie jest takie proste - umysł lubi sobie skakać). Przez około 15-30 minut (nie wiem ile dokładnie, ponieważ nie miałem poczucia czasu) trzymałem dłońmi kolano i całą energię przeznaczyłem na wyobrażaniu sobie jak biegam, chodzę, jeżdżę na rowerze i czerpałem z tego niesamowitą radość - czułem to naprawdę! Kiedy wstałem nie mogłem uwierzyć jak kosmiczna nastąpiła poprawa, praktycznie wszystko przestało się ruszać, boleć... następnego dnia całkowicie zapomniałem o kontuzji. Jak to działa dobrze opisuje również...

książek: 2040
Antagonista Esklaważu | 2015-03-25

Naiwnemu człowiekowi Zachodu książka może wspomóc efekt placebo w przypadku jakiejś słabej choroby. Na natychmiastowe wyleczenie raka nie liczcie, poza tym, jeżeli jesteś osobą wierzącą w ezoteryczne pierdololo, to choroba ma cię czegoś nauczyć, więc tym bardziej nie powinien sięgać po tę pozycję.

rw26 | 2017-03-01
Przeczytana: styczeń 2017