Bądź mistrzem ukrytego ja

Serge Kahili King Wydawnictwo: Kos poradniki
Kos
poradniki
2003-01-01

To moje pierwsza książka o hunie, nie jestem więc ekspertem. Książka napisana prostym, przystępnym językiem. Zawiera bogaty (jak na niewielką zawartość) opis koncepcji człowieka i rozwoju. Po przedstawieniu filozofii i zasad huny, autor prezentuje najważniejsze struktury ludzkiego systemu psychoenergetycznego. Porównuje je z koncepcjami Freuda, Junga, Reicha, Berne'a i...

• Kindle
  • Papier
  • Ezoteryka
  • Audiobook
  • Psychologia
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Bądź mistrzem ukrytego ja