Bądź mistrzem ukrytego ja

Okładka książki Bądź mistrzem ukrytego ja
Serge Kahili King Wydawnictwo: Kos poradniki
poradniki
Kos
2003-01-01
2003-01-01

więcej Więcej

To moje pierwsza książka o hunie, nie jestem więc ekspertem. Książka napisana prostym, przystępnym językiem. Zawiera bogaty (jak na niewielką zawartość) opis koncepcji człowieka i rozwoju. Po przedstawieniu filozofii i zasad huny, autor prezentuje najważniejsze struktury ludzkiego systemu psychoenergetycznego. Porównuje je z koncepcjami Freuda, Junga, Reicha, Berne'a i...

• Psychologia
  • Książki naukowe
  • E booki
  • Wcześniejsze
  • Kindle

Dodaj cytat z książki Bądź mistrzem ukrytego ja