Filozofia zdrowia

Wydawnictwo: Anna
zdrowie, medycyna
Grażyna

Dr n. med. Andrzej Frydrychowski "Myślę,że książka pani Anny Ciesielskiej uzupełnia dużą lukę w sposobie doboru odpowiednich produktów żywnościowych pod kątem sprawdzanej przez tysiące lat Zasady Pięciu Elementów. Jest to cenna pozycja na naszym rynku,tym bardziej, że osoby,które zaczną się stosować do rad, na pewno nie pożałują, a wręcz będą zaskoczone poprawą swojego zdrowia." Zawiera też przepisy.

źródło opisu: Wydawnictwo ANNA, 1998

źródło okładki: dobreksiazki.pl

Reniek | 2014-03-18
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Poradniki
Przeczytana: 17 marca 2014

Ciężko było mi przebrnąć przez początek tej książki. Może nie do końca pojmuję całą filozofie, która została przedstawiona.
Jednak kilka rad żywieniowych wprowadziłam do swojej kuchni i widzę poprawę samopoczucia.
Przeczytam jeszcze raz dla utrwalenia wszystkich informacji.

biokoo | 2015-11-02

Niestety ale nie moja bajka. Interesuje się zdrowiem i zdrowym odżywianiem, ale niestety ta pozycja mnie przerosła :)

Jednak nie będę zagłębiać się w medycynę chińską - jeżeli ktoś to ogarnia to oczywiście jak najbardziej może czytać, jednak dla osoby której nie interesują te wszystkie yang i ying to nie polecam.

Dodam, że nie skończyłam czytać tej książki. Utknęłam gdzieś już na samym początku.

Mariola | 2013-07-10

Pani Anna Ciesielska nieraz zaskakuje swoimi uwagami na temat żywienia.Nie da się nikogo zmusić ani do religii ani do diety. Tym, którzy uwierzyli autorce (np. mnie:)) żyje się lepiej. Książka czasami kontrowersyjna, jak na nasze "polskie" myślenie, ale warto ją przeczytać i stosować się do rad autorki.

lindix | 2013-06-16
Przeczytana: 16 czerwca 2013

Książka na pewno do kilkukrotnego przeczytania. Po pierwszym razie mam ogólny zarys sprawy i dopiero teraz mogę przeczytać z prawdziwym zrozumieniem.

Linuxa | 2013-03-11
Przeczytana: 13 marca 2013

Książka bardzo ciekawa, lecz przyznam że w pewnym momencie się pogubiłam o co chodzi :) Musiałam to przeczytać na konkurs więc to też robi swoje ;)

Nadikk | 2012-03-19
Przeczytana: 18 marca 2012

bardzoooo dziwneeeeeee !!!!!!!!! ale musiałam na konkurs przeczytać

nataws | 2015-01-03

Jak inne książki autorki u mnie do stałego zaglądania i czytania. Nie da się takiego poradnika przeczytać, przetrawić i zamknąć. Po kilku miesiącach wracam, czytam jeszcze raz i wykorzystuję albo odkładam na później.

Rosamunde | 2016-09-14
vatha | 2016-05-28