Jedz zgodnie ze swoją grupą krwi. Cztery grupy krwi, cztery diety

Wydawnictwo: MADA
zdrowie, medycyna

Autor tej książki jest wybitnym lekarzem medycyny naturalnej, naukowcem , wykładowcą i właścicielem kliniki. zawiera ona wnioski sformułowane na podstawie szerokich badań i testów klinicznych, które udowodniły związek między dietą, grupą krwi a zdrowiem. Ten poradnik dietetyczny podpowie każdemu z nas, jak być zdrowym, żyć dłużej i utrzymać idealną wagę.

Weronika | 2012-04-25
Przeczytana: 25 kwietnia 2012

Przeczytałam, teraz czas i eksperyment aby informacje zawarte w książce zdrowo-rozsądkowo użyć w sposobie żywienia i w ćwiczeniach fizycznych. :) Prawdopodobnie może to mieć sens i faktycznie grupy krwi i ich pochodzenie, genetyka mogą mieć wpływ na to jak reagujemy na jedzenie i jakie mamy predyspozycje żywieniowe ale i nie tylko, jakie ćwiczenia są dla nas wskazane i jakaś nasza genetyczna osobowość, która może gdzieś w nas się kryć.
Ciekawa książka, która aż kusi aby potem spróbować tych wskazówek licząc na to, że będziemy mieć tak mocną i dużą siłę woli aby np. odrzucić pieczywo ze swojego jadłospisu albo ograniczyć się do kromeczki chleba czy bułeczki tylko 1x-dziennie...

Barbra Szym | 2015-04-23
Przeczytana: 2010 rok

Pierwsza myśl, która pojawiła się po spojrzeniu na tytuł - co za bzdura! Ale przecież nie będę oceniać książki po okładce... Książka ciekawa, ukazująca zupełnie inne spojrzenie na kwestię żywieniową. Dobry kierunkowskaz do zmiany przyzwyczajeń i nawyków w jedzeniu. Cała teoria powiązań grupy krwi z rodzajem żywienia ma swoje sensowne uzasadnienie. Polecam nie tylko jako ciekawostkę, ale też jako sposób na życie.

krystyna kalinowska | 2012-03-08

książka pomogła zrozumieć mi jakich potraw unikać i jak pozbyć się problemów z nadwagą....!

Jonia Rogue | 2017-03-20
Przeczytana: 2007 rok