Kolor magii CD

Wydawnictwo: Akapit

Poznaj siostry Dashwood: Ellie to ta stąpająca po ziemi. Czemu więc nie przestaje myśleć o Blake u, nieznośnym, przystojnym i jak się wydaje, nieosiągalnym siostrzeńcu nowej żony swego ojcaa Abby jest urodzoną aktorką. W rodzinie uchodzi za królową dramatycznych scen. Traci głowę dla Huntera, w gorącej wodzie kąpanego, wpędzającego innych w kłopoty syna lokalnej osobistości politycznej. Nie zwraca zaś uwagi na Nicka, romantycznie zakochanego w niej instrumentalistę zespołu muzycznego. Georgie

eMeLka | 2014-10-16
Przeczytana: 16 marca 2013