Pamięć ci wszystko wybaczy

Wydawnictwo: Media Rodzina
5 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
83-7278-024-2
Camillos

Jerzy Korczak jest autorem ponad dwudziestu tomów prozy - powieści, opowiadań i reportaży historycznych oraz tekstów publicystycznych, ogłaszanych na lamach prasy krajowej i emigracyjnej.
Niniejsze szkice wspomnieniowe mówią o wybitnych ludziach kultury, z którymi współpracował, zwłaszcza w teatrze, przyjaźnił się i spotykał w rozmaitych, niekiedy bardzo dramatycznych okolicznościach.

źródło opisu: okładka

źródło okładki: http://3telnia.pl/Pamiec_Ci_wszystko_wybaczy_Janusz_Korczak-1973.html

Camillos | 2011-03-01
Przeczytana: 10 grudnia 2010

Sympatyczna lektura, odkrywająca nieznane fakty z życia ludzi pióra i teatru... A wszystko to widziane oczyma niezwykłego gawędziarza, jakim niewątpliwie jest Jerzy Korczak.

anoola | 2017-04-13
Na półkach: Chcę przeczytać, Posiadam