Potwory morskie i inne przysmaki

Tłumaczenie: Krzysztof Uliszewski
Cykl: Niezwykłe przygody obrońców bestii
Wydawnictwo: Egmont Polska
Sea monsters and other delicacies

Gdy do siedziby KTPPWB przybywa potwór morski, wilkołak Ulf ryzykuje życie, by go ratować. Jednak zły baron Marakaj powraca, a w jego menu są same bestie! Czy Ulfowi uda się nie dopuścić do okrutnej uczty, czy może sam trafi na stół jako smakowity deser? Przyszłość KTPPWB zależy od jednego małego wilkołaka...

źródło opisu: [Egmont Polska, 2009]

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

lucy | 2012-05-23
Przeczytana: 2010 rok

Nawet fajna książka opowiadająca o chłopaku który jak sam tytuł mówi jest obrońcą potworów.Spotyka go dużo przygód jest tez tam trochę fantastyki.Polecam osobom które lubią książki przygodowe:)

Fantasmagoria | 2011-08-26
Na półkach: Z biblioteki, Przeczytane, 2011
Przeczytana: 26 sierpnia 2011

Tak jak poprzedni tom bardzo mnie wciągnęła. Świetna kontynuacja, ciekawe przygody z dreszczykiem. Chociaż ta książka jest głównie dla młodszych czytelników, niektóre opisy przestraszyły nawet mnie. No i znów wspaniałe wydanie, ilustracje i trójwymiarowa okładka.

Molianna | 2015-05-31
Na półkach: Fantastyka, Przeczytane