Mila Grom i smok z Jesionburga

Tłumaczenie: Hanna Baltyn-Karpińska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Mila Grom". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Nasza Księgarnia
Lily Quench and the dragon of Ashby
83-10-11136-3
MIla Grom, smok
Pistacia

Mila Grom pochodzi z rodziny, która od niepamiętnych czasów trudniła się zabijaniem smoków. Znana była z tego... aż do najazdu Czarnego Imperium. Mila Grom, ostatnia z rodziny, zostaje wezwana do walki, gdy smok niespodziewanie pojawia się w mieście Aschby. Tylko ona może stawić mu czoła. Dziewczynka staje do walki, w której okazuje się, że Królowa Smokw nie jest wcale taka zła... Wspólnie postanawiają uwolnić miasto od Czarnego Imperium.

[opis wydawcy]

ChlorowanyBoczek | 2016-07-07