Kazylionowe życzenie - Place Nick

Wydawnictwo: Jaguar

Akcja pędzi w tempie pewnego Strusia z pewnej zwariowanej kreskówki. Nafaszerowana jest masą bzdurnych sytuacji i absurdalnych bohaterów nie wiadomo skąd... Adrian i Matylda, całkiem normalne australijskie dzieciaki, mają z tym wszystkim sporo kłopotów. Wbrew pozorom, książka nie jest całkiem głupia i może się okazać lekkostrawna nawet dla komputerowych maniaków, nałogowych wielbicieli mp-trójek,

HealyRoom | 2014-07-13

'' Kazylionowe Życzenie '' opowiada o dwunastoletnim Adrianie i jego ośmioletniej siostrze, Matyldzie, których rodzice rozeszli się 3 lata temu. Przez to dzieci każdy weekend spędzają w domu taty, lub w mieszkaniu mamy, jednak nie jest to dla nich problemem. Wręcz cieszą się, że rodzice mogą być szczęśliwi i już się nie kłócą. I wszystko byłoby w porządku, gdyby nie nagły smutek spływający od jakiegoś czasu na tatę. Dzieci nie mogą się z nim pogodzić i postanawiają znaleźć mu niby-mamę. Jednak ich życzenie, nie będzie do spełnienia, aż takie proste jak myśleli.

Nick stworzył wiele naprawdę barwnych postaci. Znajdziemy tam superbohaterów, jak i dziwaczne stwory. A każda z tych istot zaskoczy nas swym zabawnym, ale czasami frustrującym charakterem. W każdym rozdziale odnajdziemy różnorodne rymy, dzięki której treść książki robi się fascynująca. A nazwy bohaterów tylko pobudzają naszą wyobraźnię.

''...

Małgorzata | 2012-12-13
Przeczytana: 11 grudnia 2012

Ta książka jest wspaniała! Nadaje się zarówno dla dzieci jak i dorosłych, bardzo wesoła pełna wrażeń i akcji ... Można spokojnie dzieciom kupić na prezent. Jedyne co mi przeszkadzało to te dziwne nazwy- imiona, mogłyby być troszkę prostsze :) Ale poza tym gorąco zachęcam do przeczytania :)

zuzia1114 | 2015-05-04
love yourshelf | 2014-07-16