ちょびっツ
chobits, persocon, komputer, manga
komiksy
Dyskretna

Chii, wracając z pracy, zostaje porwana. Hideki z jednej strony nie ma pojęcia gdzie jej szukać, z drugiej - zaczyna odczuwać różnicę między ludźmi i komputerami. Porwanie Chii i zaduma Hidekiego - w historii tej dwójki pojawiają się nowe zawirowania...

źródło opisu: J.P.Fantastica, 2003

źródło okładki: http://jpf.com.pl/

Wkp | 2013-03-28

Poszukiwania Chii trwają. W międzyczasie Hideki poznaje opowieść Uedy o jego małżeństwie z komputerem. Ale co z tym ma wspólnego Yumi?
Tymczasem porywacz bada zdolnosci Chii. Popełnia tym jednak poważny błą i jej moc znów się przebudza...

Kolejny tom to kolejne pytania i kolejne odpowiedzi. Nadal nie wiemy kto i czemu (choć lepiej poznajemy jego intencje) przesyła maile, ale odkrywamy wreszcie kto jest autorem "Bezludnego miasta" a takze wielu faktów z przeszłości wszystkich niemal bohaterów. Czyli jak dotychczas, wspaniale i porywająco!

Aiwlys | 2014-04-16
Na półkach: Przeczytane, Mangi
Przeczytana: 16 kwietnia 2014

Jak ja lubię Hidekiego. Naprawdę poczciwy z niego gość. Tomy tej serii mają w sobie to coś, że bardzo ciężko się od nich oderwać. Zwłaszcza, że coraz bliżej rozwiązania tajemnicy Chi.

Lady Tiania | 2012-06-17

Kupiłam przypadkiem. 5 i 6 część - obłędne!

Alice_Angeline | 2014-01-15

trzyma w napięciu ;)