Jak usidlić kawalera

Tłumaczenie: Anna Bartkiewicz
Cykl: Rodzina Lesterów (tom 3)
Wydawnictwo: Harlequin
An Unwilling Conquest
romans, Rodzina Lesterów
Wanda

Anglia, XIX wiek. Bracia Lesterowie cieszyli się wśród bywalczyń salonów dużym powodzeniem. Gdy nagle się wzbogacili, stali się jednymi z najbardziej pożądanych kawalerów. Kiedy Jack wziął ślub, Harry poczuł się zagrożony. Postanowił uciec na wieś przed swatkami, mamami i ich córkami. Nie zdążył jednak dojechać do celu, gdy trafiła go strzała Amora. Co prawda, wtedy jeszcze nie zdawał sobie z...

Anglia, XIX wiek.
Bracia Lesterowie cieszyli się wśród bywalczyń salonów dużym powodzeniem. Gdy nagle się wzbogacili, stali się jednymi z najbardziej pożądanych kawalerów. Kiedy Jack wziął ślub, Harry poczuł się zagrożony. Postanowił uciec na wieś przed swatkami, mamami i ich córkami. Nie zdążył jednak dojechać do celu, gdy trafiła go strzała Amora. Co prawda, wtedy jeszcze nie zdawał sobie z tego sprawy. Czy mógł przypuszczać, że ponętna wdówka okaże się aż tak niebezpieczna?

źródło opisu: okładka

źródło okładki: wydawnictwo