Skandalistka

Wydawnictwo: BIS
Scandalous again
83-89685-54-X

Nałogowy hazardzista, a zarazem ojciec pięknej markizy i przyszłej księżnej Madeline de Lacy przegrywa w karty cały majątek oraz rękę córki. Ma ona zostać żoną człowieka, którego nigdy przedtem nie widziała na oczy...

Kasia | 2013-05-10
Na półkach: Przeczytane, Christina Dodd

Szczerze mówiąc początek książki moim zdaniem był troszeczkę nudny już miałam kończyć czytać ale Christina Dodd to bardzo dobra pisarka i każda jej książka mi się podoba więc poczekałam na rozwój wydarzeń i bardzo się cieszę że byłam cierpliwa, ponieważ książka okazała się być na prawdę dobra :) Zaskakująca opowieść. POLECAM :D

zostawmnie | 2016-02-20
Przeczytana: 19 lutego 2016

Zaczęłam czytać, a po chwili skończyłam. Zdecydowanie za szybko się czyta. Książka bardzo wciąga. Mimo, że właśnie skończyłam ją czytać znów mam na to ochotę, gdyż według mnie jest niezwykła. <3 Polecam.

Iwona | 2013-09-23
Przeczytana: 23 września 2013

Bardzo trudno ocenić mi tę książkę. Pierwszą połowę czytałam chyba 2 miesiące, była tak niemiłosiernie nudna, że nie potrafiłam się zmusić (jak już coś zacznę czytać to lubię skończyć więc jakoś przebrnęłam), druga połowa okazała się nadzwyczaj wciągająca i zajęła mi 2 dni. I właśnie dla tej drugiej połowy książki warto ją przeczytać:)

Anna | 2012-11-21

Bardzo mi się podobała!!!

Anna Baj | 2016-11-07
janduska | 2016-11-06