Wigilijne dary

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Harlequin Scarlet". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Harlequin
The Gifts of Christmas
83-7149-750-4
opowiadania, miłość
Dorota_1988

Mary Balogh - "Garść złota" Suzanne Barclay - "Szczypta mirry" Merline Lovelace - "Odrobina kadzidła" Trzy opowiadania o miłości, która spełnia się w święta Bożego Narodzenia. Julian Dare, wicehrabia Folingsby, i panna Verity Ewing, sir Christopher Walsh i lady Margaret, William Sommerville, syn hrabiego Winchesteru, i Rosemary - wszyscy oni, po licznych nieporozumieniach, konfliktach i...

Mary Balogh - "Garść złota"
Suzanne Barclay - "Szczypta mirry"
Merline Lovelace - "Odrobina kadzidła"
Trzy opowiadania o miłości, która spełnia się w święta Bożego Narodzenia. Julian Dare, wicehrabia Folingsby, i panna Verity Ewing, sir Christopher Walsh i lady Margaret, William Sommerville, syn hrabiego Winchesteru, i Rosemary - wszyscy oni, po licznych nieporozumieniach, konfliktach i przeszkodach, zdawałoby się, nie do pokonania, odnajdują szczęście, odkrywając, że kochają i są kochani, zdolni ofiarować siebie i swoje uczucie drugiemu człowiekowi.

TrueNorth | 2015-06-26
Ann111 | 2014-11-26