Zrządzenie losu

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Kolekcja Lucy Maud Montgomery". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Novus Orbis
Quirk of fortune
Edyta

Pogodne i pełne zabawnych zdarzeń opowiadania o przygodach mieszkańców Wyspy Księcia Edwarda. Ich uczciwość i pracowitość zawsze bywają nagrodzone, a dobre uczynki wtedy, gdy spełniane są bezinteresownie. Fortuna jednak nie uśmiecha się wtedy, gdy bohaterowie tego pragną. Autorka z właściwym sobie poczuciem humoru przekonuje, że ludzie są igraszką losu, który drwi z ich planów i często ofiarowuje szczęście dopiero po latach oczekiwań.

źródło opisu: okładka

źródło okładki: https://merlin.pl/zrzadzenie-losu-lucy-maud-montgomery/1536601/

Naddia | 2015-09-22
Przeczytana: 21 września 2015

Moje ulubione opowiadania to:
1. "Stara Pani Lloyd" - to najbardziej urocza i wzruszająca opowieść ze wszystkich :D
2. "Jedwabna sukienka ciotki Caroline"
3. "Bunt Mary Isabel"
4. " Zaloty do Bessy"