Zwierzenia Britt-Mari

Wydawnictwo: Nasza Księgarnia
Britt-Mari lättar sitt hjärta
83-10-11237-8
Olena

Debiut literacki Astrid Lindgren. Ciepła, pełna humoru opowieść o życiu, szkolnych perypetiach, pierwszej miłości nastolatki

Witch | 2014-07-21
Przeczytana: 21 lipca 2014

Na początku myślałam że,to najnudniejsza książka świata ale gdy nie miałam co robić to zaczełam ją czytać .Kocham ją !!!!Betril<3

Alicja | 2013-02-06
Przeczytana: 2009 rok

Bardzo mi się podobała. Ciekawa książka dla dziewczyn. Opisane w niej losy Britt-Mari to typowe życie nastolatki. Książkę dobrze się czyta, miło zapamiętałam główną bohaterkę. Naprawdę polecam.

Leelunia | 2012-02-19
Przeczytana: sierpień 2011

Książka całkiem inna od pozostałych dzieł Astrid Lindgren. Polecam wszystkim nastolatkom!

Moderna | 2012-10-30

Zapominania trochę forma powieści w listach dla dorastających panienek. Ale panienek, które mają wspaniałą, ciepłą rodzinę, całkiem dobrze poukładane w głowie, a przy tm nie brakuje im szczypty szaleństwa i humoru, tak charakterystycznego bohaterek Astrid. Dorastanie, myśli o przyszłości i ciepło zawsze gotowej radzić mamy- debiut pisarki, która jak mało kto rozumiała duszę człowieka (nie tylko tego bez dowodu osobistego!).

Aldona | 2012-05-14

Ciekawe, czy naprawdę jest taka dobra, czy to tylko mój sentyment do bycia nastolatką?

Olmotka | 2012-02-19

Świetna Książka dla trochę starszych fanek Astrid Lindgren. :)

Beata Woźniak | 2014-08-24
Przeczytana: 02 marca 2011