Miłość uwięziona w ciszy

Tłumaczenie: Anna Pajek
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Miłość i zbrodnia". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Świat Książki
Unspeakable
837227567X
romans, morderstwo
Wanda

Na ranczo Anny Corbet, pięknej, głuchej kobiety samotnie wychowującej małego synka, przybywa wędrowny kowboy Jack Sawyer, człowiek, którego przeszłość okrywa mgła tajemnicy. Wierzy, że jego obecność ochroni Annę przed psychopatycznym mordercą, zbiegłym właśnie z więzienia... Ucieczka Carla z więzienia zapoczątkuje ciąg wydarzeń, począwszy od wyrównania rachunków z policjantem z sąsiedztwa, skończywszy na Annie, uwięzionej w ciszy i samotności.

źródło opisu: okładka

źródło okładki: Wydawnictwo

Stokrotka | 2016-01-26
Na półkach: Obyczajowe, Przeczytane
Przeczytana: 26 stycznia 2016

„Miłość uwięziona w ciszy” to powieść obyczajowa połączona z sensacją i romansem. Młoda wdowa, głuchoniema Anna Corbet mieszka wraz z pięcioletnim synem Davidem na ranczu swego teścia Delrey’a. Pewnego dnia na ich ziemi pojawia się tajemniczy kowboj poszukujący pracy – Jack Sawyer. Jego przybycie dziwnym trafem zbiega się z ucieczką z więzienia w Tucker dwóch psychopatycznych więźniów. Bezwzględny Carl Herbold chce rozliczyć się z przeszłością i „ukarać” tych, którzy wsadzili go za kratki …
Moje pierwsze spotkanie z Sandrą Brown mogę zaliczyć do udanych. Książka mi się spodobała, zaciekawiła. Autorka umiejętnie wyważyła proporcje między historią z życia wziętą, a motywami sensacyjnymi. Interesująco opisała bohaterów – i tych pozytywnych, budzących sympatię, i tych negatywnych, zepsutych do szpiku kości, przerażających w swym bestialstwie i nienawiści. Najbardziej mi się spodobało, jak Sandra Brown przedstawiła relacje między Davidem i Jackiem, a przeraziło zachowanie Carla Herbolda...

Uwielbiam czytać powieści autorki Sandry Brown pisze wspaniałe,ciekawe obyczajowe o miłości, życiu,,,świetnie napisana,,akcja znakomita trzymała w napięciu.
Historia opowiada o Annie Corbet pięknej, uroczej głuchoniemej kobiecie, wychowuje samotnie małego synka mieszka na ranczu poznaje wędrownego kowboja Jacka Sawyera, który przybywa na jej ranczo sądzi,że ją uchroni przed psychopatycznym mężem, który ją skrzywdził przesiaduje w więzieniu.
Ale boi się, że ucieknie z więzienia i będzie próbować jej zrobić krzywdę, a także dziecku.
Piękna, życiowa powieść bardzo wzruszająca pochłonęłam szybko zachwycona jestem odprężająca lektura zrelaksowała mnie.

myślnik | 2013-07-20
Na półkach: Przeczytane, Bye - bye!
Przeczytana: 2009 rok

Jego pojawienie się było dość niespodziewane.
Owiane przezroczystą taśmą tajemniczości,wprawiało każdego w lekką niepewność.
Skąd pochodzisz?!
Dlaczego tu?!
Dlaczego teraz?!
Ale te oczy,te oczy nie mogą nieść przecież złego ze sobą...

Jack odmienia życie Anny.
Wprowadził w jej nieme życie dźwięki...
Pomoc,akceptacja,wsparcie,przyjaźń i w końcu miłość.
Ona - matka,kobieta zamknięta w kokonie ciszy,pełna wytwarzanej każdego dnia siły,walczy aby przetrwać.

Tam gdzie kryją się tajemnice,rodzą się i rosną w siłę niedomówienia.
Tam gdzie swe oko kieruje wcielone zło,zalęga się niebezpieczeństwo.
Nie ma czasu na ucieczkę!
Nie ma się gdzie skryć!
Prawda bez skrupułów ukazuje to co najlepsze i najgorsze w człowieku.
Prawda pokazuje pomyłki,z którymi trzeba żyć.

Sandra Brown nigdy nie pisze lekko o miłości.
Widzi tą ciemność,która ciągnie się za każdym z nas.
Widzi tylko ludzi,którzy bez podziału,obierają różne ścieżki w życiu.

Beata | 2013-05-07
Przeczytana: 07 maja 2013

Klasyczny styl Sandry Brown: miłość i zagrażający zakochanym złoczyńca. Wzruszająca historia głuchoniemej kobiety samotnie wychowującej dziecko, a w tle okrutne czyny bezwzględnego kryminalisty, który jej zagraża. Dobrze się czyta, nie nudzi.

Paulina Kucińska | 2015-05-20
Przeczytana: 20 maja 2015

Klasyczny styl p. Brow, czyli...Znów ktoś kto kłamie jest bohaterem, a jego bliscy mimo kłamstwa kochają go jeszcze bardziej. Czy tylko ja nie wierzę w taki naciągany koniec, że zawsze kłamstwo jest lepsze niż prawda?

Shantell | 2013-06-27
Przeczytana: 22 czerwca 2013

Z początku tytuł może odstraszać czytelników, którzy unikają czytania romansów. Jednak nie jest to zwyczajna tkliwa historia. Trzyma w napięciu i zaskakuje zakończeniem.

Jakby skrócić te niekończące się i nużące opisy to może zamiast 400 wyszłoby zgrabne 200 stron !

GeniaC | 2016-10-24
Na półkach: Ulubione, Przeczytane
Przeczytana: 01 lipca 2016

Książka bardzo interesująca, o niewidomej dziewczynie, jej synku i jej teściu, pewnym mężczyźnie który zatrudnia się u teścia jako parobek, synowie teścia oskarżeni o morderstwo, starszy szeryf i przedstawiciel banku czai się na kupno rancza, akcja wre ...

Manuskrypt1 | 2012-01-10
Na półkach: Przeczytane, Interedujące
Przeczytana: 2007 rok

Może nie była to najlepsza jej książka, ale podobała mi się. Do dzisiaj za mną chodzi.

Dora Prusinski | 2016-10-17
Przeczytana: 31 października 2016