Narciarstwo dla zaawansowanych. Karwing, stromizny, muldy, puch

Wydawnictwo: landie.pl
978-83-930628-8-1
narty, narciarstwo, śnieg
sport

Książka ta przeznaczona jest dla osób, które już nieźle jeżdżą na nartach, ale ciągle nurtuje je pytanie: co jeszcze mogą osiągnąć w jeździe na nartach? Ta książka zaprasza nas do: -jazdy karwingowej, -jazdy po stromych stokach, -jazdy po muldach , -jazdy w puchu, Książka pokazuje najistotniejsze elementy techniczne jazdy w konkretnych warunkach. Ponadto w książce znajdziemy przegląd...

Ta książka zaprasza nas do:

-jazdy karwingowej,

-jazdy po stromych stokach,

-jazdy po muldach ,

-jazdy w puchu,

Ponadto w książce znajdziemy przegląd najbardziej zaawansowanych technologii używanych przy produkcji nart i charakterystykę różnych typów nart dla zaawansowanych narciarzy.

Wszystkich na pewno zainteresuje rozdział „Prawdy i mity o urazach kolana”, tłumaczący mechanizmy prowadzące do tych tak częstych urazów narciarskich, a co najważniejsze, dający wskazówki jak możemy zmniejszyć ryzyko wystąpienia tych urazów w naszej jeździe na nartach.

I na koniec ćwiczenia dla zaawansowanych pomagające nam uzyskać „stalowe uda” i „doskonałą równowagę” jeszcze przed rozpoczęciem sezony narciarskiego.

Zdecydowanymi atutami książki są: prosty, zrozumiały język i bardzo liczne, doskonałe kolorowe zdjęcia.

źródło opisu: www.wydawnictwolandie.pl

źródło okładki: www.wydawnictwolandie.pl