Narciarstwo, czyli jak poprawić technikę i przygotować się fizycznie do sezonu

Wydawnictwo: landie.pl
978-83-926437-8-4
narty, narciarstwo, śnieg
sport

Książka ta, to efekt współpracy doskonałych instruktorów, świetnych fotografów i zwykłych narciarzy, dla których została stworzona. Układ książki i ujęcie tematu powstały właśnie według wskazówek tych ostatnich. Większość z narciarzy-amatorów chciałaby jeździć lepiej, wielu z nich lubi douczać się na własna rękę. To czego potrzebują to przejrzysty, a jednocześnie ciekawie zredagowany podręcznik, który będzie przemawiał obrazem i prostymi, logicznymi wskazówkami. Taka jest właśnie nasza książka.

źródło opisu: www.wydawnictwolandie.pl

źródło okładki: www.wydawnictwolandie.pl