Jak biegać zdrowo

978-836-301-705-7
bieganie, joging, zdrowie
poradniki
Sławomir

"Jak biegać zdrowo„ to książka skierowana do osób, które mają świadomość, że bieganie, nie polega tylko na wyjściu z domu i szybszym ruszaniu nogami.
Do biegania, jak to każdego sportu, trzeba się przygotować i wiedzieć co zrobić, by uprawianie danej dyscypliny nie wpłynęło niekorzystnie na nasze zdrowie. Niestety bieganie jak wiele innych sportów, może mieć negatywny wpływ na nasze zdrowie

źródło opisu: http://www.wydawnictwolandie.pl/product-pol-69-Jak-biegac-zdrowo.html

źródło okładki: http://www.wydawnictwolandie.pl/product-pol-69-Jak-biegac-zdrowo.html

Katemeika | 2019-02-20
Na półkach: Przeczytane, 2019 02 Luty
Przeczytana: 20 lutego 2019

Podobno nie jest to pozycja rewelacyjna, ale przeczytałem z zainteresowaniem. Gorzej z bieganiem :P

rysiolka | 2019-01-26
Na półkach: Przeczytane, 2019
Przeczytana: 26 stycznia 2019

Książkę można spokojnie pominąć, takie same informacje, a nawet bardziej szczegółowe znajdziesz w internecie.

Yvette | 2019-01-04
Przeczytana: 03 stycznia 2019

Słabiutko, w niejednej gazecie o bieganiu jest więcej informacji...i te reklamy...

Qusite | 2016-08-09
Przeczytana: 09 sierpnia 2016

Informacje zawarte w książce to w większości wiedza powszechna, która na dodatek jest przedstawiona w bardzo ogólnikowy i fragmentaryczny sposób. Ma się wrażenie jakby czytało się wpis na blogu internetowym, a nie książkę. Wygląda na to jakby ta książka była niczym innym tylko reklamówką pewnej prywatnej kliniki zdrowia. Dodatkowo zniesmaczyły mnie znajdujące się w niej co kilkanaście stron reklamy różnych innych firm