Rady nie od parady czyli Wierszyki z morałem

Autor:
wydawnictwo
Czarna Owca
978-83-88875-30-4
typ
ebook
Dorota_1988
7,77 (43 ocen i 10 opinii)

Opis książki

Cenne rady i wskazówki w formie wierszyków z morałem. O tym, jak osiągnąć przyjaźń, uznanie i podziw wśród kolegów. "Szanowni Czytelnicy! Grzeczne i Niegrzeczne Dzieci! Dziewczynki i Chłopcy! Macie przed sobą książkę. która w ciekawej. zabawnej formie przekazuje bardzo ważną i potrzebną wiedzę o tym, jak Postępować z koleżankami i kolegami w szkole. Jestem pewien, że każdy z Was pragnie być...

"Szanowni Czytelnicy!
Grzeczne i Niegrzeczne Dzieci!
Dziewczynki i Chłopcy!
Macie przed sobą książkę. która w ciekawej. zabawnej formie przekazuje bardzo ważną i potrzebną wiedzę o tym, jak Postępować z koleżankami i kolegami w szkole. Jestem pewien, że każdy z Was pragnie być lubiany i szanowany przez inne dzieci. Każdy chce być popularny wśród kolegów i marzy o tym, aby obdarzyli 90 oni swoją przyjaźnią, uznaniem i podziwem. Są to pragnienia i potrzeby naturalne dla każdego człowieka od lat pięciu do stu.
Wiersze Pani Małgosi Strzałkowskiej zawierają cenne rady i wskazówki - jak to wszystko osiągnąć. Każdy z nich kończy się morałem. czyli krótką mądrością podpowiadającą. co jest w życiu ważne i co trzeba robić, żeby inni ludzie nas lubili. Przeczytajcie te wierszyki z morałem, a przekonacie się, że osiągnięcie takiego celu nie jest wcale trudne. Potem zaś przeczytajcie je swoim Rodzicom, bo również im mądrości Pani Małgosi mogą się przydać.
Życzę miłej lektury." - Andrzej Samson

Gdzie kupić?
Sklep
Format
Cena

Polecamy

Gdzie wypożyczyć?
Znajdź książkę w najbliższej bibliotece MAK+
Opinie czytelników
kinia84p | 2012-08-04
Przeczytana: 04 sierpnia 2012

Krótkie wierszyki o dzieciach, o ich historiach a na końcu każdego mądry morał, uczy nas, że; nie powinniśmy się złościć, śmiać się z innych, a powinniśmy sobie pomagać.
Jessi :)

MadziaR | 2012-03-16
Przeczytana: 14 marca 2012

Książka, która uczy i bawi. Moim zdaniem powinni ją przeczytać także dorośli. "Rady nie od parady" to zbiór fantastycznych wierszyków z morałem. Warto przeczytać, ponieważ "nikt z nas nie jest doskonały, ani duży, ani mały":-)

MartynaMiliczPL | 2015-02-19

zapraszam do przeczytania tej książki mam nadzieje że wam też się ona spodoba

Asia-Polihymnia | 2011-07-29
Przeczytana: 29 lipca 2011

Świetne wierszyki z morałem o złym i dobrym zachowaniu.

Karolina | 2012-05-07

Bardzo pozytywnie pamiętam ta książkę za moich młodszych czasów!

Julek | 2013-09-27
Przeczytana: 26 września 2013

Super

Lotta90 | 2015-05-11

Piękne to i mądre. Moje przedszkolne dzieci przeżywają te bajki z wypiekami na twarzy. Uczą się morałów i potem je powtarzają.

Alka13 | 2014-11-25

Bardzo humorystyczna i mądra ksiazka z ciekawymi opowieściami i morałami.

Aga | 2015-04-09

Super książka

Bestseller drugiej Rzeczpospolitej
Miłość we śnie
Tłumaczenie snów
erotycznych wedle nauki
Skorzystaj z przedwojennego
sennika i poznaj prawdę o sobie...
i o przedwojennej Polsce.

Zaznacz - jeśli we śnie:

Kalendarium literackie
  • Arthur Conan Doyle
    156. rocznica
    urodzin
    Być może nie świecisz jak słońce, ale potrafisz wyprowadzić z mroku. Niektórzy ludzie, sami pozbawieni geniuszu, posiadają niezwykłą moc budzenia go w innych. Chcę powiedzieć, drogi przyjacielu, że jestem ci bardzo zobowiązany.
  • John Flanagan
    71. rocznica
    urodzin
    Muszę to sobie zapamiętać, na wypadek, gdyby kiedyś zaczęło mnie to obchodzić.
  • Andy Andrews
    56. rocznica
    urodzin
    Możesz robić co chcesz, możesz dokonać wszystkiego, czego pragniesz. Nigdy nie brakuje Ci pieniędzy, a czas nie jest Twoim wrogiem. Jeśli naprawdę chcesz dokonać w życiu czegoś wielkiego, może ci brakować jedynie pomysłu. Czas i pieniądze to tylko kwestia odpowiedniej perspektywy.
  • Mikołaj Chylak
    40. rocznica
  • Gérard de Nerval
    207. rocznica
    urodzin
    Przede mną wisiał na ścianie zegar wiejski, a na zegarze – ptak, który zaczął mówić jak osoba żywa. Pomyślałem, ,że dusza mojego przodka mieszka w tym ptaku; lecz nie więcej zdziwiła mnie jego mowa i sposób wypowiadania się, jak to, żem się widział przeniesiony o jeden wiek wstecz. Ptak mówił mi o o... pokaż więcej
  • Michał Markowski
    59. rocznica
  • Victor Hugo
    130. rocznica
    śmierci
    - Nicponiu! Skradłeś mojej żonie całusa! - Ja? Niech mnie pan zrewiduje!
  • Krzysztof Boruń
    15. rocznica