Okładka książki Rady nie od parady czyli Wierszyki z morałem

Rady nie od parady czyli Wierszyki z morałem

Autor:
wydawnictwo
Czarna Owca
978-83-88875-30-4
typ
ebook
Dorota_1988
7,39 (31 ocen i 6 opinii)

Opis książki

Cenne rady i wskazówki w formie wierszyków z morałem. O tym, jak osiągnąć przyjaźń, uznanie i podziw wśród kolegów. "Szanowni Czytelnicy! Grzeczne i Niegrzeczne Dzieci! Dziewczynki i Chłopcy! Macie przed sobą książkę. która w ciekawej. zabawnej formie przekazuje bardzo ważną i potrzebną wiedzę o tym, jak Postępować z koleżankami i kolegami w szkole. Jestem pewien, że każdy z Was pragnie być lubia...

"Szanowni Czytelnicy!
Grzeczne i Niegrzeczne Dzieci!
Dziewczynki i Chłopcy!
Macie przed sobą książkę. która w ciekawej. zabawnej formie przekazuje bardzo ważną i potrzebną wiedzę o tym, jak Postępować z koleżankami i kolegami w szkole. Jestem pewien, że każdy z Was pragnie być lubiany i szanowany przez inne dzieci. Każdy chce być popularny wśród kolegów i marzy o tym, aby obdarzyli 90 oni swoją przyjaźnią, uznaniem i podziwem. Są to pragnienia i potrzeby naturalne dla każdego człowieka od lat pięciu do stu.
Wiersze Pani Małgosi Strzałkowskiej zawierają cenne rady i wskazówki - jak to wszystko osiągnąć. Każdy z nich kończy się morałem. czyli krótką mądrością podpowiadającą. co jest w życiu ważne i co trzeba robić, żeby inni ludzie nas lubili. Przeczytajcie te wierszyki z morałem, a przekonacie się, że osiągnięcie takiego celu nie jest wcale trudne. Potem zaś przeczytajcie je swoim Rodzicom, bo również im mądrości Pani Małgosi mogą się przydać.
Życzę miłej lektury." - Andrzej Samson

Polecamy

Opinie czytelników
MadziaR | 2012-03-16
Przeczytana: 14 marca 2012

Książka, która uczy i bawi. Moim zdaniem powinni ją przeczytać także dorośli. "Rady nie od parady" to zbiór fantastycznych wierszyków z morałem. Warto przeczytać, ponieważ "nikt z nas nie jest doskonały, ani duży, ani mały":-)

kinia84p | 2012-08-04
Przeczytana: 04 sierpnia 2012

Krótkie wierszyki o dzieciach, o ich historiach a na końcu każdego mądry morał, uczy nas, że; nie powinniśmy się złościć, śmiać się z innych, a powinniśmy sobie pomagać.
Jessi :)

Karolina | 2012-05-07

Bardzo pozytywnie pamiętam ta książkę za moich młodszych czasów!

Asia-Polihymnia | 2011-07-29
Przeczytana: 29 lipca 2011

Świetne wierszyki z morałem o złym i dobrym zachowaniu.

Alka13 | 2014-11-25
Julek | 2013-09-27