Mp3 i psy

Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie

Golden retriever Figo, pies Julki, ma licznych przyjaciół. Wraz z dwoma jamnikami szorstkowłosymi, Felkiem i Luckiem, berneńczykiem Maksem i rudym kotem Meteorem wałęsają się nie tylko po stronach tej książki, przysparzając kłopotów swoim właścicielom. Jeżeli chodzi o kłopoty, to najwięcej ma ich oczywiście Julka. Tym razem za sprawą tajemniczej Antibarbie, która wtargnęła w jej życie prosto z int

paula2123 | 2011-03-03

Nudna książka nie polecam.

Monia | 2010-06-12
Przeczytana: 2008 rok

Od razu powiem że to książka dla trochę młodszej młodzieży, czyta ją się bardzo szybko i jest cieniutka. Opowiada głównie o Julce i jej życiu.
Julka to normalna nastolatka która prowadzi bloga. Od pewnego czasu odwiedza i komentuję jej stronę pewna użytkowniczka "Antybarbie". Julka nie zdaje sobie sprawy że dość często w swoich notatkach nadmienia o "Antybarbie" i jej rodzinie. Tajemnicza użytkowniczka jest jej sąsiadką z domu obok, która już niebawem zamieszka w pięknej Willi która zasłoniła Julce i jej rodzicom najpiękniejsze widoki.
Nie ma co tu się rozpisywać, bo jak można opisać malutką książeczkę przeczytaną w parę chwil.

Kasiasss | 2013-02-17
Na półkach: Przeczytane, Z biblioteki
Przeczytana: 13 lutego 2013

Leciutka książka dla młodzieży i miłośników psów. Czyta się bardzo szybko.

Oliwia | 2013-10-26
Przeczytana: luty 2009

Niezbyt ambitna, dobra dla młodszych nastolatków.

Itak | 2016-10-21
Przeczytana: 11 czerwca 2008